Ogłoszenia
Działalność gospodarcza
Adresy instytucji
WYBIERZ
Partnerzy projektu
Statystyki odwiedzin
Wizyt na stronie:
Wyświetleń:
 
 
2011.01.13

Wykaz nieruchomości do sprzedaży Gminy Wałbrzych !

 

Prezydent Miasta Wałbrzycha ogłasza, że w dniach 17.02.2011 r.  i 17.03.2011 r. w Urzędzie Miejskim w  Wałbrzychu przy ul. Matejki 1 odbędą się niżej wymienione przetargi na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Wałbrzych:

 

2011.01.10

Nowa lista lokali użytkowych !

 
Prezydent Miasta Wałbrzycha ogłosił nową listę lokali użytkowych obowiązującą w pierwszym kwartale br. Wszystkie osoby zainteresowane ww. lokalami, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą na własny rachunek zapraszam do Biura Obsługi Klienta (przy ul. Sienkiewicza 6-8) lub do Biura Obsługi Inwestorów i Przedsiębiorczości (przy pl. Magistrackim 1).

2010.12.30

Zapotrzebowanie na firmy świadczące usługi tłumaczenia symultanicznego

 

Poszukujemy firmy, która zapewni techniczną i tłumaczeniową obsługę seminarium, które będzie tłumaczone z języka polskiego na język czeski. Jednodniowe seminarium odbędzie się w Nachodzie.

 

FINAŁ KONKURSU „Przedsiębiorczość po raz pierwszy”

2010.11.08

 

W ubiegłym tygodniu 5-go listopada br. rozstrzygnięto konkurs "Przedsiębiorczość po raz pierwszy". Komisja Konkursowa powołana przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha wyłoniła finalisów IV edycji ww. konkursu.

 

FINAŁ KONKURSU „Przedsiębiorczość po raz pierwszy”

2010.11.08

 

W dniu 05.11.2010 r. Komisja Konkursowa powołana przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha wyłoniła finalistów IV edycji konkursu pn. „Przedsiębiorczość po raz pierwszy”.

Zwycięzcy przez 5 lat korzystać będą z 99% zniżki w stawce czynszu w lokalach, w których prowadzić będą działalność gospodarczą.

 

Laureatami tegorocznej edycji zostali:

  1.  
    1. Julitta Zgliczyńska

    2. Agnieszka Poral

    3. Ewa Miller

    4. Wioletta Jacenko


Zwyciężcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

 


"PAKIET NA START" szkolenie dla osób, które chcą założyć działalność gospodarczą!

2010.10.29

 

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego w dniu 17 listopada br. organizuje szkolenie dla osób, które chcą założyć działalność gospodarczą szkolenie pn. "PAKIET NA START".

UWAGA! Mija termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu "Przedsiębiorczość po raz pierwszy"

2010.10.29

 

Przypominamy, że dziś mija termin przyjmowania zgłoszeń w konkursie "Przedsiębiorczość po raz pierwszy" ogłoszonym przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha.

 

Wałbrzych to miasto Atrakcyjne Turystycznie i Przyjazny Przedsiębiorczości!

2010.10.26

 

W dniu 23 października br. w Warszawie podczas Wielkiej Gali Samorządu i Biznesu ogłoszono wyniki V edycji konkursu „Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości oraz II edycji konkursu „Gmina Atrakcyjna Turystycznie”. Organizatorami są Mazowieckie Zrzeszenie Przemysłu Handlu i Usług oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. w Warszawie. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Infrastruktury.

Uwaga Przedsiębiorcy – Konferencja „Zarządzanie zmianą gospodarczą – tylko w partnerstwie”.

2010.10.25

 
W czwartek 28.10.2010 r. w Zamku Książ w godz. od 9.30 do 14.30 odbędzie się konferencja pn. „Zarządzanie zmianą gospodarczą – tylko w partnerstwie” realizowana w ramach Europejskiego Funduszu Gospodarczego.

 

Uwaga Przedsiębiorcy!

Trwa nabór wniosków na dofinansowanie projektów typu B2B.

2010.10.22

 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła dnia 15.09.2010 r. nabór wniosków do konkursu w ramach działania 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Konferencja "Akademia Przedsiębiorcy"

2010.10.11

Serdecznie zapraszymy na konferencję pn. "Akademia Przedsiębiorcy" organizowaną przez Przezydenta Miasta Wałbrzycha Piotra Kruczkowskiego oraz Dziennik gospodarczy "Puls Biznesu".

 

Berpłatne szkolenia zawodowe

2010.10.07

 

 

Agencja Rozwoju Innowacji informuje, że są jeszcze wolne miejsca dla osób zainteresowanych udziałem w szkoleniach zawodowych, kursach przekwalifikowujących lub założeniem własnej działalności gospodarczej w ramach projektu "Nie zwalniaj na rynku pracy".

 

 

NIEBIESKI PARASOL DLA BIZNESU - PRAWO DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

2010.09.28 

 

Akcja pn. „Niebieski Parasol dla Biznesu – Prawo dla Przedsiębiorców” organizowana jest przez Krajową Izbę Radców Prawnych i Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Organizatorzy liczą na zainteresowanie osób prowadzących własną działalność gospodarczą, które napotykają na problemy natury prawnej.

PASZPORT DO EKSPORTU PO IG

2010.09.08 

 

W dniu 06.09.2010 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Ogłosiła nabór wniosków do konkursu w ramach Działania 6.1 Paszport do eksportu PO IG.

 

DOLNOŚLĄSKA INSTYTUCJA POŚREDNICZĄCA OGŁOSIŁA NABÓR WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE REALIZAJI PROJEKTÓW W RAMACH SCHEMATU 1.1.E

2010.04.26

 

W dniu dzisiejszym Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłosiła nabór wniosków w ramach:

 

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY! CZAT Z EKSPERTEM!

2010.04.26

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z ekspertem z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Tematem spotkania będzie omówienie możliwości uzyskania wsparcia w ramach programu „Bon na innowacje – inicjowanie współpracy między przedsiębiorcami i jednostkami naukowymi”.

SEMINARIUM "POPULARYZACJA WIEDZY O OCHRONIE WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ WŚRÓD PRZEDSIĘBIORCÓW"

 

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na seminarium, które odbędzie się 12 maja 2010 r. w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego we Wrocławiu w godz. 9.00-14.45.

KONFERENCJA „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ BEZ GRANIC. POLSKO – CZESKI INTERNETOWY PORTAL GOSPODARCZY” ORAZ POLSKO – CZESKIE TARGI TURYSTYCZNE.

 

W ubiegły wtorek 16.03 w Broumovie w Czechach odbyła się konferencja inaugurująca realizowany przez Gminę Wałbrzych oraz Regionalną Izbę Gospodarczą w Nachodzie projekt „Przedsiębiorczość bez granic. Polsko – czeski internetowy portal gospodarczy”.

Zapraszamy na

Konferencję oraz spotkanie handlowe pn.

 

POLSKO – CZESKIE TARGI TURYSTYCZNE

16.03.2010 r. BROUMOV

 

Gmina Wałbrzych i Izba Gospodarcza w Nachodzie serdecznie zapraszają na Targi Turystyczne polskich i czeskich firm oraz organizacji związanych z turystyką.

 

Zapraszamy na

branżowe spotkanie przedsiębiorstw:


KOOPERACYJNE TARGI POLSKICH I CZESKICH FIRM BUDOWLANYCH

 

W dniu 28 stycznia br. w Szalejowie Górnym koło Kłodzka odbędzie się spotkanie - targi kooperacyjne polsko- czeskich firm budowlanych.

Targi skierowane są do przedsiębiorców, którzy działają lub współpracują z firmami z branży budowlanej i poszukują polskiego lub czeskiego partnera do współpracy. Uczestnictwo w targach jest bezpłatne.

 


Polsko - czeski portal dla przedsiębiorców

Zapraszamy do umieszczania w portalu wizytówek Państwa firm. Jest to pierwszy tego rodzaju portal w Polsce i w Czechach.

Celem portalu jest ułatwienie Państwu nawiązywania kontatów biznesowych a tym samym rozwój przedsiębiorczości oraz lokalnej gospodarki.

Zarejestrowanie w Portalu jest bezpłatne. Zachęcamy do umieszczania opisów Państwa firm.

UWAGA! Bezpłatne tłumaczenia opisu Państwa firm!

Giełda kooperacyjna